Het is ongeveer een jaar geleden dat we een date hadden.
Het was al onze 3e date. We wilden een hapje gaan eten samen. Maar alles was vol geboekt helaas.
Ik dacht weet je wat, laten we gewoon ergens in de stad de auto parkeren en dan zien we wel wat er in de buurt is, lekker go with the flow.
We hadden het erg gezellig samen, super veel lol, het voelde ook heel erg vertrouwd, alsof we elkaar al jaren kende, zo bijzonder.
Nadat we de auto hadden geparkeerd even gecheckt met google maps wat er in de buurt was. Er was niet veel bijzonders leek het maar aangezien we niet veel tijd hadden omdat we nog naar een concert gingen dachten we: ach als het de maag maar vult.
We kwamen bij een tentje terecht waarvan je aan de buiten kant denkt, dit is even een snelle (vette) hap. Maar wat bleek! Het was een super lekker Thais restaurantje, gerund door een Nederlandse man met allemaal Thaise vrouwen die het lekkere eten bereiden. Wat hebben we zitten smullen! Heerlijk was het!
We hebben echt zo genoten van het eten, de lekkere wijn en elkaars gezelschap. Nadat we onze buiken hadden gevuld gingen we richting het concert van die avond.
Samen met nog vele andere vrouwen gingen we naar het concert van Marco Borsato, eindelijk onze 3e date!
Diegene met wie ik zo een heerlijke avond heb gehad is mijn lieve vriendinnetje Marloes.
We hadden eigenlijk heel graag sushi willen eten die avond. Maar aangezien ik niet zo ver vooruit plan was alles vol die avond. Logisch, want al die andere vrouwen hadden het natuurlijk wel van te voren geregeld (of in ieder geval de meeste).
Dus zo doende dachten we go with the flow. En ik kan je vertellen dat ik nog veel lekkerder heb gegeten dan ik van te voren had kunnen bedenken. Zo lekker dat we van plan zijn om ook eens een keer met onze mannen daar lekker te gaan eten.
Weet je als je meer met de go with the flow kan gaan brengt het je op onverwachte plekken. Je leert zo ook beter te luisteren naar je innerlijke stem.
Soms is ons leven zo vol en ver vooruit gepland (ook die van mij hoor) dat het geen ruimte meer laat voor spontane dingen of onverwachte (en vaak dus ook veel leukere) dingen.
Door creatief bezig te zijn spreek je onder andere ook het deel in je brein aan wat je ontspant, wat je de ruimte geeft om te gaan ontdekken wat je innerlijke stem je te vertellen heeft. En zo kun je ook makkelijker go with the flow gaan als het moment er is, in plaats van te blokkeren als de dingen niet gaan zoals je had gehoopt.

Maandag 16 maart geef ik een hele leuke creatieve workshop mandala houtbranden in Hellevoetsluis. Mocht je wel behoefte hebben aan een dagje met gelijk gestemden, lekker creatief bezig zijn en ontspannen (onder het genot van een lekkere lunch). Koop dan hier jouw kaartje!
Geef een antwoord